50 jaar lid van COVS: Henk van Ettekoven gehuldigd

8 oktober 2019 Uit Door Webmaster

Tijdens onze laatste jaarvergadering is ons lid Henk van Ettekoven door de voorzitter van COVS Nederland gehuldigd vanwege het 50-jarig lidmaatschap van de COVS. Behalve lid van onze vereniging is Henk onder andere ook lid geweest van de Scheidsrechtersvereniging Enschede en Omstreken, welke vereniging onlangs haar 100-jarig bestaan vierde.

In zijn dankwoord stond Henk even stil bij enkele memorabele wedstrijden die hij in het betaald voetbal heeft gefloten, zoals de wedstrijd van FC den Haag tegen Ajax (“de slag om het Zuiderpark”) en de kampioenswedstrijd van Feyenoord tegen Willem II in het jaar dat Johan Cruijff daar voetbalde.

Henk is nog altijd zeer betrokken bij onze vereniging en is een vurig pleitbezorger van optimale spelregelkennis. De uitgereikte scheidsrechtersspeld en de bijbehorende oorkonde zijn meer dan verdiend.